O nas

o nas

Firma nasza została założona w 1990 roku. Początkowo jako stoisko usług kserograficznych w DH ASTRA, a następnie z biegiem lat poszerzyliśmy znacznie zakres usług jak i zasięg działania do trzech punktów obsługi klienta na terenie m. Wrocławia.

Tradycyjnie specjalizujemy się w kserografii mało i wielkoformatowej, wydrukach mało i wielkoformatowych na różnych mediach i skanowaniu, wydrukach solwentowych (banery, canvas, folie reklamowe), grawerowaniu laserowym na metalach twardych, drewnie, szkle, skórze. Posiadamy pracownię reklamową oraz wytwórnię pieczątek tradycyjnie gumowych jak technologii preink - flash.

Wykonujemy szereg usług poligraficznych (plakaty, ulotki, wizytówki), reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, gadżetów reklamowych, nadruków na tekstyliach, tampodruku i sitodruku. Świadczymy usługi techniki biurowej (oprawy prac, bindowanie, foliowanie), fotografii cyfrowej, prezentacji multimedialnych i innych usług komputerowych. Przegrywamy kasety VHS na płyty DVD lub inne nośniki. Tworzymy prezentacje multimedialne na DVD lub Bluray ze zdjęć lub filmów. Drukujemy na płytach DVD, CD-R lub Bluray.

Zapraszamy do naszych lokali!!